Webform GoogleSheets (2.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: View
fr: Voir

en: Date Format
fr: Format de date

en: Date format
fr: Format de date

en: Custom
fr: Personnalisé

en: here
fr: ici

en: Number of values
fr: Nombre de valeurs

en: Submission data
fr: Données soumises

en: A user-defined date format. See the <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP manual</a> for available options.
fr: Un format de date défini par l'utilisateur. Consulter le <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">manuel PHP</a> pour connaître les options disponibles.
