Webform GoogleSheets (2.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: View
ro: Afișează

en: Date format
ro: Format dată

en: Custom
ro: Personalizat

en: here
ro: aici

en: Number of values
ro: Număr de valori
