Webform GoogleSheets (2.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: View
tr: Görüntüle

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Custom
tr: Özel

en: here
tr: buraya

en: Number of values
tr: Değerlerin sayısı
