Webform GoogleSheets (2.0.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: View
uk: Перегляд

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Date format
uk: Формат дати

en: Custom
uk: Власний

en: here
uk: тут

en: Webform
uk: Вебформа

en: Number of values
uk: Кількість значень

en: Submission data
uk: Дані надсилання

en: A user-defined date format. See the <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP manual</a> for available options.
uk: Вказаний користувачем формат дати. Доступні варіанти див. у <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">Керівництві PHP </a>.
