Webform GoogleSheets (2.0.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: View
be: Праглядзець

en: Date format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Webform
be: Анкета

en: Number of values
be: Колькасць значэнняў
