Webform Group (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Email notification
be: Паведамленне праз э-пошту

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Owner
be: Уладальнік

en: Other
be: Іншыя

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Webform
be: Анкета
