Webform Group (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Email notification
gl: Notificación de correo electrónico

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Owner
gl: Propietario

en: Other
gl: Outro

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Webform
gl: Formulario web

en: Group roles
gl: Roles de grupo
