Webform Group (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Email notification
pl: Powiadomienia e-mail

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Owner
pl: Właściciel

en: Other
pl: Inne

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Webform
pl: Formularz
