Webform Group (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: Owner
ro: Proprietar

en: Other
ro: Altele

en: Your message has been sent.
ro: Mesajul tău a fost trimis.

en: Group role
ro: Rolul în grup
