Webform Group (3.0.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Email notification
af: E-poskennisgewing

en: Manager
af: Bestuurder

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Roles
af: Rolle

en: Other
af: Ander

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.
