Webform Group (3.0.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Manager
ar: الإداري

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Roles
ar: الأدوار

en: Owner
ar: المالك

en: Other
ar: آخر

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: Administrator
ar: مدير
