Webform Group (3.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Other
ast: Otru

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax
