Webform Group (3.0.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Roles
az: Rollar

en: Owner
az: Sahib

en: Other
az: Digər

en: Anonymous
az: Anonim

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.
