Webform Group (3.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Other
bo: གཞན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།
