Webform Group (3.0.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Email notification
ca: Notificació per correu electrònic

en: Manager
ca: Gestor

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Roles
ca: Rols

en: Owner
ca: Propietari

en: Other
ca: Altres

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Email confirmation
ca: Confirmació per correu electrònic

en: Webform
ca: Formulari web

en: Administrator
ca: Administrador

en: Member
ca: Membre

en: Adds users to groups as members.
ca: Afegeix usuaris a grups com a membres.
