Webform Group (3.0.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Email notification
cs: Připomenutí e-mailem

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Roles
cs: Role

en: Owner
cs: Vlastník

en: Other
cs: Jiné

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: Administrator
cs: Administrátor
