Webform Group (3.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Other
cy: Arall

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Your message has been sent.
cy: Mae'ch neges wedi ei yrru.

en: Webform
cy: Ffurf gwe
