Webform Group (3.0.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Email notification
da: E-mail-notifikation

en: Manager
da: Administrator

en: Email settings
da: Indstillinger for e-mail

en: Roles
da: Roller

en: Owner
da: Ejer

en: Other
da: Anden

en: Anonymous
da: Anonym

en: Your message has been sent.
da: Din besked er blevet sendt.

en: Email confirmation
da: E-mail-bekræftelse

en: Webform
da: Webformular

en: Group roles
da: Grupperoller

en: Member
da: Medlem

en: Group role
da: Gruppe rolle
