Webform Group (3.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Roles
eo: Roloj

en: Other
eo: Alia

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.
