Webform Group (3.0.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Email notification
et: Teade meilile

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Roles
et: Rollid

en: Owner
et: Omanik

en: Other
et: Muu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Webform
et: Veebivorm

en: Administrator
et: Haldur
