Webform Group (3.0.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Email notification
fi: Sähköposti-ilmoitus

en: Manager
fi: Manageri

en: Email settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Owner
fi: Omistaja

en: Other
fi: Muu

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Group roles
fi: Ryhmän roolit

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: Member
fi: Jäsen
