Webform Group (3.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Other
gu: અન્ય

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Administrator
gu: સંચાલક
