Webform Group (3.0.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Email notification
he: הודעת דוא"ל

en: Manager
he: מנהל

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Roles
he: תפקידים

en: Owner
he: בעלים

en: Other
he: אחר

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Group roles
he: תפקידי קבוצה

en: Administrator
he: מנהל

en: Member
he: חבר
