Webform Group (3.0.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Email notification
hu: Email értesítés

en: Manager
hu: Menedzser

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Other
hu: Egyéb

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Email confirmation
hu: Megerősítés e-mailben

en: Webform
hu: Űrlap

en: Group roles
hu: Szerepkör jogosultságai

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Member
hu: Tag

en: Group owner
hu: Csoporttulajdonos

en: Group role
hu: Csoport szerepkör

en: Outsider
hu: Külsős

en: Adds users to groups as members.
hu: Felhasználókat ad hozzá csoportokhoz tagokként.

en: Recipient group roles
hu: Címzett csoport szerepkörei
