Webform Group (3.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր
