Webform Group (3.0.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Email notification
id: Email pemberitahuan

en: Email settings
id: Pengaturan email

en: Roles
id: Peran

en: Owner
id: Pemilik

en: Other
id: Lainnya

en: Anonymous
id: Anonim

en: Your message has been sent.
id: Pesan anda sudah dikirim.

en: Group roles
id: Peran dalam kelompok
