Webform Group (3.0.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Email notification
it: Email di notifica

en: Manager
it: Gestore

en: Email settings
it: Impostazioni email

en: Roles
it: Ruoli

en: Owner
it: Proprietario

en: Other
it: Altro

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Your message has been sent.
it: Il messaggio è stato inviato.

en: Group roles
it: Ruoli del gruppo

en: Administrator
it: Amministratore
