Webform Group (3.0.1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Email notification
ja: E メール通知

en: Manager
ja: マネージャー

en: Email settings
ja: メール設定

en: Roles
ja: 役割

en: Owner
ja: 所有者

en: Other
ja: その他

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Your message has been sent.
ja: メッセージは送信されました

en: Email confirmation
ja: メール確認

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Group roles
ja: グループの役割

en: Administrator
ja: 管理者

en: Member
ja: メンバー

en: Outsider
ja: 部外者

en: Adds users to groups as members.
ja: ユーザーをメンバーとしてグループに追加します。
