Webform Group (3.0.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Roles
jv: Parāgā

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Other
jv: Liyané

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.
