Webform Group (3.0.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Roles
ka: როლები

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Other
ka: სხვა

en: Anonymous
ka: ანონიმური
