Webform Group (3.0.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Manager
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: Member
kn: ಸದಸ್ಯ

en: Reviewer
kn: ಅವಲೋಕಿಸಿದವರು
