Webform Group (3.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Manager
ku: سەرپەرشتیار

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Owner
ku: خاوەن

en: Other
ku: هیتر

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.
