Webform Group (3.0.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Email notification
lt: El. pašto įspėjimai

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Roles
lt: Rolės

en: Owner
lt: Savininkas

en: Other
lt: Kiti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Webform
lt: Web forma

en: Group roles
lt: Grupės rolės

en: Administrator
lt: Administratorius
