Webform Group (3.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Email notification
ml: ഇമെയിൽ അറിയിപ്പ്

en: Manager
ml: മാനേജർ

en: Email settings
ml: ഇമെയിൽ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
