Webform Group (3.0.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Email notification
mr: ई-मेल सुचना देणे

en: Manager
mr: व्यवस्थापक

en: Email settings
mr: ई-मेल सेटिंग्ज

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Owner
mr: मालक

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला
