Webform Group (3.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Roles
ne: भूमिका

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक
