Webform Group (3.0.1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Email notification
nl: E-mailmelding

en: Manager
nl: Beheerder

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: Roles
nl: Rollen

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Other
nl: Andere

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Email confirmation
nl: E-mailbevestiging

en: Webform
nl: Formulier

en: Group roles
nl: Groepsrollen

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Member
nl: Lid

en: Group owner
nl: Groepseigenaar

en: Group role
nl: Rol van de groep

en: Outsider
nl: Buitenstaander

en: Adds users to groups as members.
nl: Voegt gebruikers aan groepen toe.

en: Webform Group @letter:@number
nl: Formuliergroep @letter:@number

en: Webform Group @letter:@number - Contact
nl: Formuliergroep @letter:@number - contact

en: Webform Demo: Group
nl: Webform Demo: Groep

en: Webform group
nl: Formuliergroep

en: Demonstrates how to integrate the Webform module with the Group module.
nl: Demonstreert hoe de Webform-module geïntegreerd kan worden met de Group-module.
