Webform Group (3.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Roles
oc: Ròtles

en: Owner
oc: Proprietari

en: Other
oc: Autre

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.
