Webform Group (3.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Owner
fa: مالک

en: Other
fa: ساير

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.

en: Administrator
fa: مدیر
