Webform Group (3.0.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Email notification
ru: Уведомления по email

en: Manager
ru: Менеджер

en: Email settings
ru: Настройки электронной почты

en: Roles
ru: Роли

en: Owner
ru: Владелец

en: Other
ru: Другое

en: Anonymous
ru: Гость

en: Your message has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.

en: Email confirmation
ru: Подтверждение почтой

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Group roles
ru: Роли группы

en: Administrator
ru: Администратор

en: Member
ru: Участник
