Webform Group (3.0.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Email notification
sk: E-mailová notifikácia

en: Manager
sk: Správca

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Owner
sk: Vlastník

en: Other
sk: Ostatné

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Webform
sk: Webformulár

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Member
sk: Člen
