Webform Group (3.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Roles
sl: Vloge

en: Owner
sl: Lastnik

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.
