Webform Group (3.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Roles
sq: Rolet

en: Other
sq: Tjetër

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.
