Webform Group (3.0.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: Roles
sr: Улоге

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Administrator
sr: Администратор
