Webform Group (3.0.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Manager
te: నిర్వాహకుడు

en: Email settings
te: ఈమెయిలు అమరికలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Other
te: ఇతర

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Your message has been sent.
te: మీ సందేశం పంపించాం.

en: Administrator
te: నిర్వాహకుడు
