Webform Group (3.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Manager
th: ผู้จัดการ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Member
th: สมาชิก
