Webform Group (3.0.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Email notification
tr: E-Posta bildirimi

en: Manager
tr: Yönetici

en: Email settings
tr: E-posta ayarları

en: Roles
tr: Roller

en: Owner
tr: Sahibi

en: Other
tr: Diğer

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.

en: Administrator
tr: Yönetici

en: Member
tr: Üye
