Webform Group (3.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Manager
ur: مینیجر

en: Email settings
ur: ای میل کی ترتیبات

en: Roles
ur: رولز

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Your message has been sent.
ur: آپ کا پیغام ارسال کر دیا گیا ہے۔
