Webform Invitation (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: Download
fi: Lataa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: no
fi: ei

en: Custom
fi: Oma

en: Code
fi: Koodi

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Generate
fi: Luo

en: Submission ID
fi: Lähetyksen ID
