Webform Invitation (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: yes
lv: jā

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: no
lv: nē

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Code
lv: Kods

en: Webform
lv: Webforma

en: Submission ID
lv: Iesnieguma ID
